-
A Simple Dishcloth
Regular price $2.00 USDRegular priceUnit price perSale price $2.00 USD
-
Linen Lavender Pillows
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price perSale price $8.00 USD
-
Ready to Go Spa Gift Box
Regular price $20.00 USDRegular priceUnit price perSale price $20.00 USD
-
Elderflower & Lemon Balm-ade Tea Box
Regular price $10.00 USDRegular priceUnit price perSale price $10.00 USD
Sold out -
Meditation Tea
Regular price $10.00 USDRegular priceUnit price perSale price $10.00 USD
Sold out -
Messy Bun Flowers
Regular price $5.00 USDRegular priceUnit price perSale price $5.00 USD
-
Bath & Body Subscription, month
Regular price $50.00 USDRegular priceUnit price perSale price $50.00 USD
-
All Natural Face Masks
Regular price $5.00 USDRegular priceUnit price perSale price $5.00 USD
-
Summer Solstice Herbal Tea
Regular price $10.00 USDRegular priceUnit price perSale price $10.00 USD
-
Skin Soothing Milk Bath
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price perSale price $6.00 USD
-
Cleopatra’s Milk Bath
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price perSale price $6.00 USD
-
Organic Lotion Bar
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price perSale price $8.00 USD
-
Simple Fire Starters
Regular price $5.00 USDRegular priceUnit price perSale price $5.00 USD
Sold out -
Lavender & Honey Louffah Sop
Regular price $5.00 USDRegular priceUnit price perSale price $5.00 USD
Sold out -
Grab N Go Gift Basket
Regular price $15.00 USDRegular priceUnit price per$20.00 USDSale price $15.00 USD
Sale -
Crisscross Applesauce Apron
Regular price $25.00 USDRegular priceUnit price perSale price $25.00 USD
-
Aches & Pains Salve
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price perSale price $8.00 USD
Sold out -
A Simple Louffah
Regular price $5.00 USDRegular priceUnit price perSale price $5.00 USD
-
40” X 48” throw
Regular price $40.00 USDRegular priceUnit price perSale price $40.00 USD
-
38” X 38” throw
Regular price $40.00 USDRegular priceUnit price perSale price $40.00 USD
-
25” X 25” Merino Wool throw
Regular price $30.00 USDRegular priceUnit price perSale price $30.00 USD





















